تبلیغات
یه سری همکلاسی
یه سری همکلاسی
باحال های یک کلاس

نظرسنجی

به نظر شما چه مطلبی در سایت قرار بدیم؟

درباره ما


یه سری از بچه های گل دور هم جمع شدیم که با هم دیگه فارغ از تحصیل بشیم


 ایجاد کننده وبلاگ : امیر تقوی جو

این صفحه را به اشتراک بگذارید

آمار بازدید

» کل بازدید ها :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» تعداد نویسندگان :
» تعداد کل مطالب :
» آخرین بروز رسانی :


خطاطی نستعلیق آنلاین

Page Rank Check

Future Google PR for mstc.mihanblog.com - 3.17 Trust Rank for mstc.mihanblog.com - 0.90

free counters

iswa-portal.com/ درسنامه

ADS

دانلود نرم افزار و موزیک

بازی سریع و آتشین رو دیدی؟ بیا بازی کن ببین چه پدیده ایه!! بازی سریع و آتشین رو دیدی؟ بیا بازی کن ببین چه پدیده ایه!!

یه سری همکلاسی

صفحات سایت :

هفت نوع متفاوت عشق

سه شنبه 8 فروردین 1391, 05:44 ب.ظ نویسنده همكلاسی دسته بندی : آزاد...,

[تصویر:  606189d02bd34b3edb3fc5a122f6b042.jpg]

 

شاید برای تان جالب باشد که بدانید بعضی روانشاسان عشق را در هفت نوع متفاوت دسته بندی کرده اند. در اینجا شما با انواع عشق های مختلف آشنا می شوید.
۱) عشق امیدوارانه
این عشق بر اساس خوش بینی زیاد به وجود آمده است. زمانی که عاشق می شویم، تصور می کنیم که آن فرد زندگی مان را متحول خواهد کرد. بله، ممکن است آن فرد به ما کمک کند تا ناراحتی و غصه های خود را فراموش کنیم و به ما آرامش هدیه کند، اما بیشتر این نوع عشق ها در ظاهر آرام و منطقی به نظر می رسند.
۲) عشق نجات دهنده
در این نوع عشق به خاطر این عاشق فردی می شویم که ما را از تنهایی نجات می دهد. به این نوع عشق، عشق ناجی گفته می شود، در این مرحله نیز مانند قسمت قبل، فرد سعی می کند حقایق را نادیده گرفته و به خود امید واهی بدهد.
۳) عشق به خاطر تنفر از خود
در این مرحله ما به خاطر این عاشق می شویم که شخص مورد علاقه ی ما با ما بد رفتاری می کند، چرا که ما هم اعتقاد داریم که شایسته ی آن بدرفتاری ها هستیم! نمونه ی این آدم ها، افراد بد زبان، پرخاشگر یا کسانی هستند که از طرف مقابل شان سوء استفاده جنسی می کنند. این دقیقاً با عشق واقعی در تضاد است.
۴) عشق خریدنی
در این قسمت ما برای این عاشق شخصی می شویم که فکر می کنیم این عشق باعث می شود زندگی ما دارای مفهوم و ارزش بیشتری شود. این عشق تقریباً مشابه عشق امیدوارانه است، اما ممکن است شدیدتر باشد. شاید به خاطر این که دیگر تحول و دگرگونی که در زندگی ما به وجود می آید، فقط ظاهری نیست.
۵) عشق کاربردی
ما در این مرحله زمانی عاشق می شویم که متوجه می شویم. علایق، آرزوها و هدف های فردی مشابه هدف های ماست. فکر می کنیم ممکن است این فرد به ما کمک کند تا سریع تر به هدف های مشترک مان برسیم.
۶) عشق متضاد
در این عشق ما به خاطر این که فرد مورد نظر ما شخصیت مرموز و غیر قابل فهمی دارد، عاشقش می شویم. او کارهای عجیبی انجام می دهد که ما را سرگرم می کند و برای مان جالب است. این فرد شخصیتی دارد که دقیقاً متضاد با شخصیت خود ماست و به همین دلیل عاشقش می شویم! این عشق در نقطه مقابل عشق حقیقی قرار دارد.
۷) عشق حقیقی
در این عشق ما زمانی عاشق فرد مقابل مان می شویم که شخصیت خودمان را در او می بینیم. او فردی است که علایق، آرزوها و اخلاقی شبیه ما دارد
.

dj Hom@yoon
برچسب ها : عشق , انواع عشق , هفت نوع متفاوت عشق ,